top of page

Këshilla financiare dhe tatimore.  

Let us do the math!.

Ne ekzistojmë për ju dhe shërbimet tona janë të përqendruara në nevojat dhe nevojat tuaja të kompanisë suaj.

SERVICES
Shërbimet tona
Ekipi ynë

Ne jemi kontabilistë me përvojë dhe të përkushtuar, të cilët krijojmë marrëdhënie afatgjata dhe jemi gjithmonë të gatshëm për këshilla profesionale dhe miqësore

TEAM
KLIENTËT TANË
CLIENTS
Lajmet e fundit
No posts published in this language yet
Once posts are published, you’ll see them here.
CONTACT
Dëshironi të dini më shumë? Na kontaktoni!

Gjithmonë i disponueshëm  për ju. Na kontaktoni me telefon,E-mail  ose nëpërmjet rrjeteve sociale.

bottom of page